حذف موهای زائد بدون درد با لیزر دایود

حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود

حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود: این روش با استفاده از لیزر دایود به روش SHR انجام می گیرد. لیزر مو های زائد بدون درد با لیزر دایود یک روش بنیادین در حذف مو های زائد بدن و لیزر مو های زائد با کمترین درد می باشد. در ادامه ی این مقاله به معرفی بیشتر این روش می پردازیم. 
پیش از هر چیز باید بدانید این روش یک تکنولوژی نو می باشد که برنده ی جایزه ی فناوری های نوین نیز می باشد. لیزر نوع SHR ، یک روش بنیادین در حذف موهای زائد بدن با کمترین درد می باشد. حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود ترکیبی از ویژگی های پر ارزش دیود ایچ آر (810nm diode HR) با روش ویژه SHR IN-MOTION می باشد که کاملا بی خطر می باشد و در کمترین زمان بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت.
سیستم حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود جز پیشرفته ترین فناوری های حذف موهای زائد در کشور محسوب می شود.
اولین نوع دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد با لیزر دایود برای حذف کامل مو های زائد بدن در کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر بهتین در دسترس می باشد.
لیزر نوع SHR برنده جایزه زیباشناسی سال 2012 همراه با دو مدال طلا و یک نقره به عنوان بهترین برند، بهترین روش درمانی و جدیدترین محصول ابداعی بوده است.
بدون درد، بدون اثرات جانبی و بدون نیاز به تعلیق فعالیت های روزانه
با حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود می توان گفت ضرب المثل معروف نابرده رنج گنج ميسر نمي شود نقض می شود. به وسیله ی تکنولوژِی SHR Lasers و IN-Motion™ protocol بدون هیچ گونه خطری و به کاملا آرام محل مورد نظر را حرارت می دهند. انرژی گسیل شده در این روش به تدریج پیازک مو های موجود در لایه های زیر پوستی را گرم می کنند.
در مراحل بعدی پس از خنک سازی ، سطح پوست خنک می شود. نتیجه ی این عمل این می شود که هیچ گونه مشکل پوستی در طی جلسات درمانی برای بیمار بوجود نخواهد آمد. بسیاری از افراد ، استفاده از روش درمانی حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود (SHR Lasers) را ترجیح می دهند. هرچند مقاومت در مقابل درد ، یک حس درونی به شمار می آید ، اما خیلی از مراجع کنندگان آن را آرام بخش نیز می دانند و حتی به ماساژ سنگ داغ هم تشبیه می کنند.

 

کلینیک زیبایی بهتین

کلینیک لیزر موهای زائد و زیبایی بهتین

کلینیک لیزر بهتین مفتخر به ارائه خدمات زیبایی برای بانوان و آقایان گرامی می باشد.
خدمات ما شامل لیزر موهای زائد کل بدن ، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی ، زیر بغل و … می باشد. سایر خدمات ما عبارت است از میکرونیدلینگ ، لاغری موضعی ، میکرودرم ، مزوتراپی و …
برای مشاوره ، دریافت نوبت و یا اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد و … با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66438319 – 66920162

از دیگر مزیت های حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود می توان به سازگاری آن با انواع پوست و امکان استفاده از در تمام فصول سال نیز اشاره کرد.
در تمامی تکنولوژی های معمولی لیزر مو با استفاده از انرژی فوق العاده زیادی پیاز مو را از بین می برند. از طرفی دیگر ، تکنولوژی SHR Lasers کاملا نحصر به فرد می باشد زیرا مقدار حرارت را با سرعت بالاتری به ناحیه مورد نظر وارد می کند.
در صورتی که از حرارت و انرژی کمتر استفاده شود ، SHRTM مقدار حرارت جذب شده به پوست را کمتر می کند و در نتیجه حتی افرادی که صاحب پوست برنزه و تیره هستند نیز می توانند از این روش استفاده نمایند.
ممکن است داستان های زیادی در مورد عوارض حاصل از لیزر مانند سوختن، ماندن جای زخم ها به روی پوست ، تاول و … شنیده باشید.
به وسیله ی حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود می توان گفت با خیال راحت می توان موهای زائد بدن را به طور کامل حذف نمود. اما مزیت اصلی حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود ، کوتاه بودن مدت زمان انجام پروسه لیزر ، می باشد. این فرآیند حدود ده تا پانزده دقیقه برای قسمت های کوچک و حدود یک ساعت برای کل بدن در کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر بهتین به طول می انجامد.
لیزر مو در کلینیک زیبایی و کلینک لیزر بهتین با دستگاه دایود با تکنولوژی دایود SHR انجام می گیرید. این تکنولوژی در حال حاضر سریع ترین و موثر ترین نوع لیزر مو های زائد در دنیا محسوب می شود.
لازم به تذکر می باشد که برخی از انواع لیزر مو ی IPL هم مدعی سیستم SHR هستند. اما اگر در جایی تبلیغ SHR را مشاهده نمودید ، حتما پیش از مراجعه به آن مرکز در مورد این که سیستم مورد استفاده از نوع دایود است یا IPL سوال کنید. حذف مو های زائد بدون درد با لیزر دایود و لیزر مو IPL دارای تفاوت های بسیاری هستند که در دیگر مقالات بعدی کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو بهتین به طور کامل در مورد آن ها بحث خواهیم نمود.

با ما همراه باشید…

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] و در کلینیک لیزر مو بهتین مورد استفاده قرار می گیرد .دستگاه لیزر دایود برای پوست های تیره هم کارایی داشته وطول موج اشعه های آن […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *