پروتز لب با تزریق چربی

پروتز لب

پروتز لب با تزریق چربی

پروتز لب با تزریق چربی: روشی است که در آن سلولهای چربی نواحـی پهلو و شکم بیمار را به میزان لازم (حدوداً 20 الی 50 سی سی ) خارج کرده و پس از جدا سازی سلولهای زنده چربی، آنها را بعنوان یک فیلر بیـولوژیک، به منظور حجم دادن به ناحیه ای از بـدن یا صـورت، پر کـردن نقـص پوسـتی و اغلب با هدف جوان سازی صورت ، در نواحی مورد نظر تزریق می کنند . سلولهای چربی را می توان با PRPمخلوط و سپس در محل هـای مورد نظـر تزریق نمود . با این عمل ماندگاری نتایج درمان افزایش یافته و نتـایج حاصله زیباتر و ماندگارتر می شود .

 

کلینیک زیبایی بهتین

کلینیک لیزر موهای زائد و زیبایی بهتین

کلینیک لیزر بهتین مفتخر به ارائه خدمات زیبایی برای بانوان و آقایان گرامی می باشد.
خدمات ما شامل لیزر موهای زائد کل بدن ، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی ، زیر بغل و … می باشد. سایر خدمات ما عبارت است از میکرونیدلینگ ، لاغری موضعی ، میکرودرم ، مزوتراپی و …
برای مشاوره ، دریافت نوبت و یا اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد و … با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66438319 – 66920162

بزرگ کردن لب به وسیله ی پروتز لب با تزریق چربی

 لب ها این قابلیت را دارند که قسمت پایین صورت را نرم تر نشان دهند. لب ها بر زیبایی صورت اشخاص نقشی اساسی دارند. لب های برجسته و قرمز از گذشته با زیبایی و جوانی ارتباط مستقیمی داشته است. به همین علت است که پروتز لب به محبوبیت زیادی پیدا کرده است. پروتز لب بر عکس تزریق ژل و چربی نتایج طولانی مدت تری خواهد داشت. (نیمه دائمی یا دائمی). لب های برجسته در میان برخی از اشخاص محبوبیت بیشتری دارد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، در لب هایی که به صورت طبیعی برجسته تر هستند ، بین لب بالایی و پایینی تناسب فوق العاده ای وجود دارد. در این کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر بهتین ، سعی بر این است که لب های طبیعی ، برجسته ، زیبا و متناسبی ایجاد شود.

پروتز لب با تزریق چربی

زمان انجام پروتز لب

  • لب هایی که میشه لاغر هستند و موقع خنده محو می شوند.
  • با افزایش سن ، لب ها لاغرتر و خالی تر خواهند شد.
  • اگر ظاهر لب هایتان را دوست ندارید.
  • داشتن لب های پرتر موجب توازن بیشتر صورت شما می شود.

پروتز لب برای چه کسانی بهتر است؟

در ادامه ی این مقاله قصد داریم دلایل اصلی مراجعه افراد برای پروتز لب را ذکر کنیم:

  • اشخاصی که پروتز لب برای آن ها مناسب است تمایل دارند لب های کوچک خود را پر تر و برجسته تر کنند. در صورتی که در زمان خنده لب بالایی یا هر دو لب شما ناپدید شوند ، پروتز لب مناسب شما خواهد بود.
  • بعضی از روش ها برای بهبود نا هم سطح بودن لب ها ، فرم دهان و نمایش لثه ها در حین لبخند زدن بکار می روند.
  • از جهتی دیگر ، در صورتی که لب های شما خیلی بزرگ باشند و چهره شما را ناخوشایند کرده باشند ، در مورد جراحی کاهش لب با پزشک جراح مشورت نمایید.

اگر در وضعیت سلامتی خوبی بسر می برید، دیدگاهی مثبت به این روش دارد و انتظارات شما واقع گرایانه است ، برای انجام این روش به احتمال زیاد مناسب هستید.

کلینیک زیباییکلینیک لیزرلیزر مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *