کلینیک زیبایی

کلینیک لاغری

کلینیک لاغری

بالارفتن شیوع چاقی درجامعه ما،امروزه به یک معضل بهداشتی _ درمانی جدی تبدیل شده است.مشکل افرادچاق،فقط اضافه وزن  نیست؛بلکه افزایش میزان بافت چربی دربدن،یک عامل مستعدکننده برای بیماری های ناتوان کننده ای نظیر دیابت ، فشارخون بالا ، بیماری های قلبی وتعدادی ازسرطان ها(مانندکانسرپستان )محسوب می شود. البته لیست بیماری های مرتبط باچاقی طولانی ترازآنست که دراین مجال بگنجدودریک مقاله جداگانه به تفصیل به آن خواهم پرداخت.

درمان تعرق زیاد با بوتاکس

درمان تعرق زیاد با بوتاکس

درمان تعرق زیاد با بوتاکس

درمان تعرق زیاد با بوتاکس: پیش از این که بخواهیم در مورد بوتاکس صحبت کنیم بهتر است در ابتدا با بیماری هایپرهیدروز یا همان تعریق بیش از حد آشنا شوید.

تعريق بيش از حد يا هايپرهيدروز چیست؟

هايپرهيدروز شامل عرق كردن بسيار زياد پوست ، به طوری كه عملكرد فرد را مختل نمايد ، می باشد. تعریق زیاد به خودی خود آزار دهنده است اما بعضی اوقات عوارض این افزایش تعریق مخرب تر از مشکل اولیه مى شود. برای مثال ؛ افزايش تعريق و رطوبت ناشى از آن ، موجب تغيير فلور طبيعى پوست بدن و به وجود آمدن عفونت هاى قارچى و باكتريايى و همچنین بوى بد بدن مى شود ؛ ولى مشكل فقط این ها نمى باشند. گاهی این مشکلات زندگى فردى و اجتماعى فرد مبتلا به هايپرهيدروز را تحت تأثير خود قرار می دهد.

ادامه مطلب …